laitetaanpa ensin aikataulut

Uusimmat Keskustelu Yleistä Yleiset pulinat Opera primera – El baúl de Papagena laitetaanpa ensin aikataulut

LINKKI

Willi
Ei kirjautuneena
Liittynyt: 31.01.2007
Kirjoituksia: 28
Vastauksia: 792

laitetaanpa ensin aikataulut niille jotka haluavat käyttää julkisia kulkuneuvoja:
MALAGA – GRANADA
Salida Llegada
07:00 01:30 TODA LA SEMANA
08:00 01:30 TODA LA SEMANA
09:00 01:30 TODA LA SEMANA
10:00 01:30 TODA LA SEMANA
10:00 01:30 TODA LA SEMANA
11:00 01:30 TODA LA SEMANA
12:00 01:30 TODA LA SEMANA
13:45 01:30 TODA LA SEMANA
14:00 01:30 TODA LA SEMANA
14:30 01:30 TODA LA SEMANA
15:00 01:30 TODA LA SEMANA
16:00 01:30 TODA LA SEMANA
17:00 01:30 TODA LA SEMANA
18:00 01:30 TODA LA SEMANA
19:00 01:30 TODA LA SEMANA
20:00 01:30 TODA LA SEMANA
21:00 01:30 TODA LA SEMANA
22:00 01:30 VIERNES Y DOMINGO

GRANADA – MALAGA

Salida Llegada Linea
7:00 8:45 730 – Granada – Malaga
8:00 10:15 731 – Granada – Malaga – La
9:00 10:45 726 – Jaen – Granada – Algeciras (BUS DIRECTO)
9:30 11:45 706 – Granada – Malaga – Algeciras
10:00 11:45 739 – Linares – Ubeda – Granada – Malaga
10:30 12:00 891 – Granada – Malaga – La (Lunes-Viernes)
11:00 12:45 730 – Granada – Malaga (Laborables y festivos)
12:00 13:45 727 – Granada – Malaga – Algeciras (BUS DIRECTO)
13:00 15:00 730 – Granada – Malaga
13:30 15:15 674 – Ubeda – Algeciras
14:30 16:15 814 – Cartagena Granada – Malaga
15:00 17:15 731 – Granada – Malaga – La
16:00 17:45 730 – Granada – Malaga
17:00 19:15 706 – Granada – Malaga – Algeciras
18:00 19:45 776 – Malaga Granada .Linares
19:00 21:00 730 – Granada – Malaga
20:00 21:45 727 – Granada – Malaga – Algeciras (BUS DIRECTO)
21:00 22:45 814 – Cartagena Granada – Malaga
22:00 23:30 730 – Granada – Malaga (viernes y domingos)

Ja sitten hotellit/hostellit, joitain esimerkkejä:
ATENAS ** GRAN VIA DE COLON 38 yö 37,50€/39,61€
Molinos * CALLE MOLINOS 12 yö 39,00€/41,73€
San Gabriel *** CARRETERA ANTIGUA DE MURCIA KM. 279 yö 40,00€/52,84€

paremmin voi löytää viellä osoitteesta http://www.edreams.es —> hoteles